Nivo karijere

Početni (0-2 godine), Srednji (2-5 godina), Senior (5-10 godina)

Poznavanje jezika

engleski, ruski

Bruto približna plata / mesec u evrima

500 €

Ovaj posao nije aktuelan ali možete poslati vašu radnu biografiju kompaniji direktno.

Agentia de turism ETALON TRAVEL din Bucuresti specializata in INCOMING si turism Corporate Intern isi MARESTE ECHIPA

De aceea iti putem oferi :

- SALARIU motivant (negociat in functie de ABILITATI si/sau Experienta , de laleilunar );
- Program Full -time de L-V, 8 ore/zi + Pauza de Masa ;
- Beneficii/Tichete de masa
- PRIME de Sarbatori (2 ori /an);
- Bonusuri trimestriale calculate in functie de REALIZARI !
- Reduceri pentru propriile vacante (2 ori/an)
- Training si cursuri de devoltare personala ;
- Participarea in Calatorii de Informare - INFOTRIP-uri (2 ori/a
- Decontarea Transportului (Lunar);
- Mediu Placut de lucru, birou modern in inima Bucurestiului .

NE AJUTI DACA
- Ai experienta in domeniul TURISMULUI, minim 2 ani, preferabil AGENTIE de TURISM
- Ai studii superioare FINALIZATE sau in CURS de FINALIZARE in domeniul turismului sau esti posesor de BREVET ! Aceasta cerinta nu este obligatorie daca posezi un CERTIFICAT de CALIFICARE de Agent Turism .
- Cunosti Limba Engleza si RUSA  sufiecient cat sa scrii, citesti si porti conversatii de dificultate medie;
- Operezi cu usurinta pe PC (pachet Office, Navigare INTERNET - multiple browsere ), diverse aplicatii : Newsletter manager, Photo/Video Manager, nivel mediu;
- Ai o comunicare cursiva , orala si scrisa, stabilesti usor relatii , gestionezi cu usurinta diverse situatii aparute
- Ai atentie distributiva si la detalii, bine conturata ;
- Reusesti sa iti duci task-urile pana la bun sfarsit, pentru dead-line-ul stabilit de comun acord cu managerul agentiei !
- Esti organizat si punctual, responsabil si sigur pe ceea ce faci ! OBLIGATORIU

AVANTAJE pentru candidatii care :

- Cunosc principalele destinatii si produse turistice romanesti, dar si din strainatate , furnizorii si Touroperatorii din domeniu, sistemele de rezervari, procedurile de lucru generale si de incoming , ;
- VORBESC /CITESC/ SCRIU Limba RUSA , nivel mediu - spre avansat !
- Poseda partea de back-office in sistemul EUROSITE - administrare date/informatii/tarife/usere .

RESPONSABILITATILE potentialului AGENT de TURISM :

- Relationeaza si comunica cu principalii Furnizori-parteneri din ROMANIA
- Relationeaza si comunica cu principalii Clienti -parteneri din STRAINATATE si ROMANIA
- Redacteaza ofertele agentiei, introduce informatii in sistemul propriu de rezervari;
- Promoveaza si implusioneaza Produsele agentiei spre vanzare pe canalele clar definite
- Raspunde in timp util , intr-un mod profesionist cererilor parvenite pe : e-mail, telefon, pagina de facebook, alte cai de comunicare on-line si off -line
- Intocmeste documentatia necesara si specifica pentru fiecare rezervare in parte (contracte, vouchere, facturi, documente de plata, etc)
- Se implica in orice alta activitate de birou necesara bunului mers al agentiei ( Inregistreaza corespondenta interna /externa, se deplaseaza ocazional la POSTA/BANCA - aflate in proximitatea biroului, intretine spatiul sau de lucru, inclusiv integritatea datelor virtuale, fizice, comunica cu colegii eficient, ajuta la mentinerea unei atmosfere de echipa si productivitate )