Nivo karijere

Senior (5-10 godina)

Adresa/e posla

Pitești; Buzău

Responsabilitati

-Desfasoara activitati de intretinere, revizii si reparatii curente/capitale pentru scule electrice si utilaje echipate cu motoare electrice si termice, in conformitate cu documentatia tehnica aferenta;
-Constata si remediaza eventualele defectiuni reclamate de beneficiar, la sediul acestuia sau la punctele sale de lucru;
-Participa efectiv la punerea in functiune a echipamentelor dotate cu motor electric si termic (scule electrice, utilaje pt. mica mecanizare, grupuri generatoare de curent etc.)

Cerinte

-Cunostinte foarte bune despre motoare electrice si termice cu aplicatii industriale (Ex: DEUTZ, YANMAR, KUBOTA, PERKINS, VOLVO, LOMBARDINI etc),  scule electrice Bosch, Makita, Metabo, DeWalt etc. , generatoare de curent si sudura, motocompresoare Fiac, Kaeser, Atlas Copco etc
-Dorinta de afirmare, dinamic, perseverent, onest, disponibilitate de a calatori, rezistent la stres;
-Abilitati de comunicare;
-Concentrare si orientare spre rezultate, flexibilitate;
-Cooperare si lucru in echipa;
-Posesor permis cat. B;
-Cunostinte operare PC.

Oferta (bonusuri, beneficii)

-pachet salarial motivant;
-asigurare medicala;
-training de specialitate;
-posibilitatea de afirmare/promovare intr-o companie de succes (similar multinationala).

  • Online intervju
  • Ce te motiveaza sa fii performant?
  • Cum te-ai descrie? Cum te-ar caracteriza ultimul tau sef?
  • Va rugam, in limita posibilitatilor, sa ne furnizati 2 referinte (cu date reale de contact) precum si o fotografie recenta.
  • Care sunt asteptarile tale de la acest job/companie?