Poznavanje jezika

engleski, francuski

Adresa/e posla

Ovaj posao nije aktuelan ali možete poslati vašu radnu biografiju kompaniji direktno.

Incepand din anul, compania noastra produce componente pentru marochinarie si incaltaminte. De-a lungul timpului, am imbinat traditia cu inovatia, arta artizanala cu tehnologia, am crescut si ne-am perfectionat in continuu, avand un singur scop: sa oferim clientilor nostri produse care sa ii surprinda si sa ii incante.

Responsabilitati:

  • Identificarea si administarea canalelor de recrutare potrivite pentru posturile vacante;
  • Conceperea si postarea anunturile de recrutare ;
  • Selectarea, contactarea, participarea activa in selectia, evaluarea si propunerea pentru angajare a candidatilor;
  • Administrarea si asigurarea bazei de date a candidatilor;
  • Informarea candidatii cu privire la rezultatul procesului de selectie;
  • Monitorizarea pietei locale a muncii.

Cerinte:

  • Absolvent studii superioare specializate (psihologie/ socio-umane/ studii economice);
  • MS Office (Word, Excel) – nivel mediu;
  • Limbi straine: engleza - nivel mediu si/ sau franceza – nivel mediu;
  • Abilitati foarte bune de organizare, comunicare, prezentare si relationare cu oamenii;
  • Abilitati de sinteza si analiza; atentie la detalii;
  • Capacitatea de a urmari si solutiona mai multe proiecte de recrutare/selectie in paralel;
  • Bune abilitati de gestionare eficienta a timpului si a prioritatilor;
  • Buna abilitate de lucru in echipa.

Oferta:

  • Pachet salarial atractiv;
  • Oportunitati foarte bune de evolutie pentru o persoana cu aspiratii de dezvoltare profesionala.