Nivo karijere

Početni (0-2 godine), Senior (5-10 godina), Viši (>10 godine), Srednji (2-5 godina)

Adresa/e posla

Bruto približna plata / mesec u evrima

1000 €

Ovaj posao nije aktuelan ali možete poslati vašu radnu biografiju kompaniji direktno.

Postul este disponibil in orasul Bolintin Vale, jud. Giurgiu.

Candidatul ideal
Studii de specialitate finalizate (Facultatea de Farmacie)
Certificat de Membru al Colegiului Farmacistilor
Foarte bune cunostinte operare PC;
Excelente abilitati de relationare si comunicare;
Orientare catre pacient;

Descrierea jobului
Elibereaza medicamentele cu prescriptie medicala /OTC-uri;
Supravegheaza eliberarea medicamentelor de catre asistentii de farmacie;
Identifica nevoile pacientilor si formuleaza recomandari;
Informeaza pacientii despre modul de utilizare al medicamentelor si despre potentialele lor riscuri sau efecte adverse;
Participa la receptia cantitativa si calitativ valorica a medicamentelor din farmacie;
Administreaza stocurile si urmarireste termenele de valabilitate ale produselor farmaceutice.

SALARIU FOARTE ATRACTIV

BOLINTIN VALE , JUD. GIURGIU