Ovaj oglas za posao nije više aktivan.

Consilier clienti persoane fizice

Nivo karijere

Početni (0-2 godine)

Adresa/e posla

Bulevardul Mareșal Alexandru Averescu, București

Happy Credit angajeaza Consilier clienti persoane fizice

Cerinte:
-excelente abilitati de comunicare si putere de convingere,
-abilitati de vanzare si negociere,
-cunostinte de operare pe calculator (Windows, MS Office),
-competente personale: orientarea spre rezultate, abilitati de comunicare si negociere, initiativa, dinamism, capacitate de organizare si programare, empatie, simt civic, responsabilitate crescuta.
-prezenta agreabila.

Toate aplicatiile primite vor fi tratate cu confidentialitate. Doar candidatii selectati vor fi contactati pentru un interviu, restul de aplicatii fiind pastrate in baza de date Happy Credit pentru oportunitati viitoare.

Responsabilitati:
- consiliaza potentiali clienti in conformitate cu oferta comerciala a institutiei si a portofoliului de produse.
- pune in aplicare campaniile de promovare si vanzare.
- urmareste realizarea obiectivelor legate de volumul vanzarilor cerut si al nivelului de calitate stabilit prin normele interne.
- participa activ prin feedback continuu la adaptarea ofertei comerciale dar si a modului de vanzare a produselor aflate in portofoliu.

Oferta:
-salariu atractiv,
-mediu de lucru motivant,
-telefon mobil,
-oportunitati de dezvolare personala si profesionala.