Nivo karijere

Početni (0-2 godine), Srednji (2-5 godina)

Poznavanje jezika

engleski

Adresa/e posla

Șoseaua Mihai Bravu, București

       Candidatul ideal:

  • Preferabil studii superioare finalizate
  • Limba engleza nivel avansat – scris, citit, vorbit
  • Operare pe calculator: Microsoft Office –Excel si Word – nivel avansat
  • Personalitate flexibila si usor adaptabila
  • Seriozitate, punctualitate, responsabilitate
  • Prestanta, amabilitate si profesionalism in relatia cu colegii si partenerii
  • Capacitate organizatorica si de gestionare a propriului timp, in lucrul individual sau in echipa
  • Rezistenta la indeplinirea sarcinilor repetitive, putere de concentrare sporita
  • Atentie la detalii, capacitate de gandire analitica si rapida
  • Limbaj elevat si decent
  • Vestimentatia obligatoriu decenta; aspect fizic ingrijit si elegant
  • Simtul umorului si o atitudine generala amabila si neconflictuala.

         Descrierea jobului:

  • Realizarea de traduceri din si in limba engleza, la dispozitia managementului, pe teme profesionale
  • Redactarea de proiecte de materiale promotionale, la indicatiile managementului
  • Realizarea de rapoarte şi diverse prezentări în Excel si PowerPoint
  • Distribuirea, preluarea, intocmirea si expedierea corespondentei catre/de la departamente
  • Servicii de receptie si protocol clienti si vizitatori
  • Asigura activitatea cu furnizorii agreati pentru asigurarea necesarului de produse de protocol, precum si de birotica si papetarie, conform reglementarilor interne
  • Participa la organizarea unor evenimente profesionale organizate de firmă
  • Alte activitati de secretariat, conform cerintelor manageriale

          Beneficii oferite:

         Daca  te vei alatura companiei noastre:
         • vei face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si competitiva;
         • iti vei desfasura activitatea intr-un mediu de lucru placut si antrenant;
         • inveti si lucrezi alaturi de profesionisti;
         • ideile si initiativele tale sunt incurajate si apreciate;
         • vei beneficia de numeroase oportunitati de dezvoltare individuala si profesionala.

Daca esti o fire vesela, comunicativa, dornica de invatare si de crestere intr-un mediu armonios, si plin de energie buna, te asteptam la un interviu.

Descrierea companiei:
Companie internationala IT/Telecom

  • Online intervju
  • Care este nivelul salarial pe care il doresti?
  • Care este programul ideal de lucru pentru tine?