Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

București

Candidatul ideal

Experienta minim 3 ani
Maxima seriozitate !

Descrierea jobului

-Se asigură contract de muncă.
-Cazare pt. cei din provincie.
-Salariu atractiv.
-Bonuri de masă.
-Toate echipamentele de muncă și de protecție sunt asigurate, folosirea echipamentelor de protecție este obligatorie !
-Transport asigurat.
-Mediu profesional

Descrierea companiei

. Construct . executa lucrari de constructii civile și industriale. Colaborarea cu noi va garantează succesul proiectului dumneavoastră, utilizând tehnici de construcție și materiale moderne, de înalta calitate și tehnologii avansate.

OBIECTIVUL nostru de bază este de a asigura servicii de înaltă calitate în conformitate cu cerinţele clientului, cerinţele legale şi reglementările aplicabile precum şi de a creşte satisfacţia clientului. Suntem convinşi că putem prospera şi evolua doar prin îndeplinirea dorinţelor clienţilor noştri. Tocmai de aceea utilizăm toate resursele de care dispunem pentru ca, la final, să prezentăm o lucrare de cea mai bună calitate.