Zidar, Germania,10EUR/h,DRUM si CAZARE asigurate

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

germană, engleză, română

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

1600 - 1800 €

Cerinte:

  • Pregatit pentru relocare
  • Intelegerea minima a limbilor EN/DE
  • Cazier judiciar fara inscrisuri
  • Persoana autonoma si responsabila
  • Persoana dinamica si comunicativa
  • Conditie si capacitate de munca fizica
  • Conduita adecvata, punctualitate si seriozitate
  • Respectarea programului de lucru a sarcinilor si obiectivelor profesionale
  • Dorinta de a invata

Candidatul Ideal:

  • Experienta in domeniul constructiilor – reprezinta un mare avantaj
  • Experienta anterioara in tara sau strainatate in constructia cladirilor civile si/sau industriale (zidarii, dulgherii, amenajari interioare, finisaje)
  • Cursuri de calificare de scurta durata sau scoala profesionala - reprezinta un avantaj
  • Cunoasterea normelor tehnice specifice si citirea unui plan.
  • Cunostiinte de limba germana: A2 – reprezinta un mare avantaj
  • Ucenici zidari tineri , la inceut de meserie, pentru formare.

Responsabilitati:

  • Efectuarea lucrarilor de zidarie din caramida, BCA ,KS , piatra si zidarie aparenta.

Beneficii:

  • Plata avantajoasa in raport cu ofertele de pe piata.
  • Contract de muncă legal în Romania si in Germania. (cu detasare din RO).
  • Asigurare medicala in Germania si in cazul accidentarii la locul de munca.
  • Asigurari sociale platite , somaj si pensie
  • Transport rapid cu avionul, asigurat in mod gratuit.
  • Cazare asigurata gratuit de angajator in conditii favorabile.
  • Program de lucru: 8 ore/zi, 40 ore/saptamana cu pauza de masa inclusa.
  • Salariu orar: 10 euro brut/ora
  • Traducerea portofoliului de acte necesare angajării asigurate GRATUIT de către angajator.
  • Consiliere permanentă din partea echipei noastre.
  • Posibilitatea imbunatatirii cunostiintelor de limba germana – specific activitatii si nu numai.
  • Dobandirea sau dezvoltarea cunostiintelor tehnice si specifice domeniului constructiilor.
  • Echipament de lucru
  • Loc de muncă stabil și sigur la angajator serios.

  • Interviu online
  • Ati mai lucrat ca Zidar? Pentru cat timp?
  • Intelegeti germana si/sau engleza la nivel minim?
  • De cand sunteti disponibil?