Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

franceză

Adresa/ adresele jobului

București

Se recruteaza si din

Brașov, Ploiești, Sibiu, Craiova, Suceava, Bacău, Buzău, Vaslui

EBC HR Solutions recruteaza 2 ZIDARI pentru unul din clientii sai din Franta, o companie specializata in domeniul zidariei generale si constructiilor.

Responsabilitati :

  • Realizarea lucrarilor de constructii si a celor de renovare;
  • Captusirea/cofrarea dalelor de beton ;
  • Montajul pietrelor si a caramizilor;
  • Tencuirea fatadelor cu tencuiala decorativa;
  • Turnarea sapelor;
  • Realizarea deschiderilor (ferestre, cai de acces, usi);
  • Efectuarea lucrarilor de renovare interioare;
  • Renovarea fatadelor exterioare;
  • Cofrarea scandurilor si placilor, fixarea capriorilor si a stalpilor de sustinere;
  • Tencuirea cu culoare a lucrarilor (ca finisaj).

 Cerinte :

  • Experienta de minimum 3 ani in domeniul constructiilor;
  • Permis de conducere categoria B – cerinta obligatorie;
  • Limba franceza la nivel conversational – cerinta obligatorie ;
  • Rezistenta fizica la efort si la munca la inaltime de maximum 6 metri pe schela.

 Oferta:

  • Salariu fix;
  • Cazare si utilitati asigurate;
  • Masina de serviciu;
  • Asigurare medicala.