Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Constanța; Botoșani

Se recruteaza si din

Cluj-Napoca, Iași, București

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1500 €

URGENT OPERATORI PENTRU DEPOZIT IN ANGLIA – FARA COMISIOANE!

RV Consultinting&Recruitment este o agentie de recrutare din Anglia si pune la dispozitia dumneavostra locuri vacante in domeniul muncii necalificate in diverse depozite din Marea Britanie fara a se solicita nici un fel de taxe/comisioane.
Recrutam urgent personal; acceptam: barbati/femei/cupluri/studenti/prieteni/ grupuri/

Nu solicitam experienta, singura cerinta este cunoasterea limbii engleze la un nivel conversational.
Oferim suport pentru relocarea dvs. in Marea Britanie prin parteneriatele pe care RV le are cu agentiile imobiliare din Anglia.

Oferta este valabila pentru toate persoanele serioase si pozitive intr-o forma fizica si mentala buna fara probleme de sanatate, constiente de faptul ca munca in depozit presupune efort fizic, deasemenea pentru toate persoanele cu varsta cuprinsa intre 18-55 ani.

Cerinte:
- limba engleza nivel mediu conversational,
- barbati/ femei/ cupluri,
- experienta intr-un domeniu asemanator constitue avantaj, insa nu constituie un criteriu de departajare,
- se accepta persoane cu atitudine buna, muncitori, seriosi, prietenosi, in forma fizica si mentala buna, cu bune abilitati de comunicare, organizati si care nu au niciun fel de probleme de sanatate.

Descrierea jobului

Locul de munca este in domeniul muncii necalificate, pe pozitii ca: lucrator depozit / manipulant marfa, (care presupune activitati de depozitare marfa, verificarea comparativa a bunurilor si produselor din stoc, mutarea bunurilor si produselor in depozit, semnarea actelor de livrare, consemnarea bunurilor deteriorate sau stricate, selectarea si ambalarea produselor pentru expediere, sarcini de incarcare si descarcare a marfii si bunurilor) si orice alte pozitii din sfera acestui domeniu de activitate. Nu este munca fizica deosebit de grea, totul fiind automatizat.

Beneficii Oferite:
- Se ofera contract legal de munca pentru o perioada nedeterminata
- Salarizarea intre 1100 Lire Sterline si 1350 Lire Sterline (se castiga intre 7,50 Lire si Lire)
- Se lucreaza in ture de zi / de noapte / de weekend, in functie de cerintele angajatorului
- Posibilitate de efectuare a orelor suplimentare
Asistenta specializata in obtinerea formelor legale de munca si sedere in Marea Britanie (NINO, Cont Bancar, etc)