Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitatii:
- Dezvoltare front-end (html/css/js) pe platforma Wordpress si Woocommerce
- Dezvoltarea de module noi in cadrul proiectelor existente
- Respectarea termenelor stabilite
- Vei dezvolta site-uri si aplicatii web, individual sau in echipa
- Vei customiza temele si functiile platformelor WordPress
- Vei modifica/administra proiectele deja existente
- Vei propune solutii tehnice pentru eventuale probleme

Beneficii:
- Pachet salarial motivant, negociat la angajare
- Program de lucru flexibil
- Angajament pe termen lung
- Angajare part-time / full-time

Cerinte:
- Experienta minim 2 ani intr-un job similar.
- Cunostinte avansate de html + css (html5 + css3) + responsive
- Cunostiinte medii de php
- Cunostinte de javascript/ajax (folosirea de framework-uri ca jQuery)
- Experienta in customizari Wordpress (custom posts, custom fields, etc.)
- Experienta cu Woocommerce

  • Interviu online
  • Ne poti arata cateva proiecte dezvoltate de tine pe platforma Wordpress? Ai lucrat cu Woocommerce pana acum? Daca da, ne poti da cateva exemple?
  • Care ar fi asteptarile tale salariale pentru un job full-time sau part-time?