Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Responsabilitati:
- Dezvolta site-ul companiei in concordanta cu nevoile aparute pe platforma WordPress.

- Remediaza si rezolva bug-urile aparute la actualizari de versiune si instalare de noi plugin-uri

- Integrarea de api-uri in functie de necesitati

- Optimizare SEO a site-ului companiei

- Configurare server si domeniu

Reprezinta un avantaj:

Cunoasterea plugin-ului "Multisite"
Disponibilitate extinsa in cazul rezolvarii problemelor critice de functionalitate a site-ului!

Dezvoltarea de Aplicatii pe mobil Android si IOS

Oferta (bonusuri, beneficii)
-salariu motivant;
-mediu de lucru excelent in cadrul unei echipe tinere si creative;

Program: part time (la sediu companiei si/sau home)

  • Interviu online
  • Esti fumatoare/fumator?
  • Ai citit cerintele postului??? La ce crezi ca nu te descurci? La ce crezi ca te descurci cel mai bine? Te rog raspunde punctual pe fiecare cerinta.
  • De ce ai renuntat la vechiul job? Si care au fost responsabilitatile acestuia?
  • Enumera principalele tale calitati si defecte!
  • Cum ti-ar placea sa decurga o zi de munca?
  • Ce urasti cel mai mult intr-o companie?
  • Care este cea mai grea/dificila situatie cu care te-ai confruntat la job-urile anterioare?
  • Pentru ca timpul este important, atat pentru tine cat si pentru noi, care este salariul minim pe care l-ai accepta pentru acest post? (te rog sa iei in considerare ca este part time si FOARTE flexibil programul!)