Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Candidatul ideal

Candidatul ideal pentru echipa noastra:
- Este absolvent al unei facultati incepand cu anul 2013
- Cunoaste Joomla, Wordpress, Opencart, Magento sau Prestashop.
- Are un portofoliu de minim cateva site-uri create de el                                                                                                                                         - Este familiarizat cu Analytics, Adwords, Webmaster Tools, Page Speed.

Ce ar trebui sa stii:
- HTML + CSS (nivel mediu)
- Configurare site pe server in Cpanel (nivel mediu).
- Photoshop (nivel mediu)
- Limba engleza (nivel mediu)

Ne-ar place sa ai:
- Abilitati foarte bune de comunicare si lucru in echipa
- Abilitati minime de coordonare a echipei de lucru
- Dinamica ridicata si experienta in gestionarea deadline-urilor si milestone-urilor proiectelor online.

Descrierea jobului

Vei fi responsabil de:
- Dezvoltarea si administrarea site-urilor web in una din platformele mentionate
- Mentenanta si implementarea de noi functionalitati
- Stabilirea estimarilor pentru viitoarele proiecte sau pentru diverse implementari.
- Comunicare cu clientii.

Ce iți putem oferi noi:
- Salariu fix + comisioane lunare + bonusuri
- Un mediu de lucru placut, cu colegi tineri si prietenosi
- Perspective de dezvoltare a carierei: avansare pe pozitie de Project Manager
- Training-uri acreditate si de specialitate
- Decontare transport

Descrierea companiei

Suntem o companie romaneasca fondata in 2008. Echipa noastra este una relaxata, fara presiunea sefilor, care lucreaza din responsabilitate pentru clienti si pentru proiectele in care se pune pasiune. Spatiul de lucru este unul generos, oferind toate conditiile de care echipa noastra are nevoie.

Daca te potrivesti in echipa noastra si esti curios sa ne cunosti, asteptam cu interes CV-ul tau si un portofoliu.

  • Interviu online
  • Una din conditiile de aplicare este de a fi absolvent al unei facultati incepand cu anul 2013. In ce an ai terminat facultatea?
  • Ofera cateva exemple de site-uri din portofoliul tau.