Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

1000 - 1500 €

Tip job: 8 ore

CANDIDATUL IDEAL:

  • Cunostinte avansate de programare  PHP si MySql
  • Cunostinte avansate de Wordpress si Magento
  • Cunostinte medii de Ajax/Java Script/jQuery/HTML/CSS/XML
  • Disponibilitatea de a invata lucruri si tehnologii noi
  • Capacitate de autodezvoltare
  • Creativitate

RESPONSABILITATI/BENEFICII:

-veti lucra la proiecte diverse , de la proiecte mai simple la proiecte complexe, care necesita o buna capacitate de organizare si analiza a proiectului

- posibilitatea de auto-dezvoltare si avansare profesionala, bazate pe dedicatie si responsabilitate

- plata atractiva, in functie de performante

DESCRIEREA COMPANIEI:

Magnet Media este o agentie specializata in crearea si implementarea strategiilor personalizate de marketing online. Servicii Oferite: constructie si mentenanta site-uri, SEO copywriting, campanii PPC, campanii Social Media, CMS, Branding,