Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Cluj-Napoca

Candidatul ideal

Cautam programator cu experienta si cu gandire "out of the box", pentru dezvoltarea de solutii ecommerce intr-un mediu de lucru extrem de placut.

Cerinte:

  • Cunostinte foarte bune de programare web: PHP, MySQL, Javascript (jQuery), HTML, CSS
  • Bun cunoscator al limbii engleze
  • Disponibilitatea de a invata tehnologii noi
  • Organizat, punctual, spirit de echipa

Responsabilitati:

  • Crearea, dezvoltarea si implementarea aplicatiilor web care raspund cerintelor proiectului
  • Rezolvarea problemelor legate de programare in cadrul echipei
  • Testarea solutiilor software in conformitate cu specificatiile de realizare
  • Mentenanta aplicatiilor implementate pentru a corecta eventualele erori

Beneficii:

  • Salarizare atractiva in concordanta cu experienta
  • Posibilitati de dezvoltare si promovare in cadrul companiei
  • Bonusuri in functie de rezultate
  • Tichete de masa
  • Fresh / snack bar