Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română, engleză

Adresa/ adresele jobului

2 Strada Crişul, Timișoara

PROFIL COMPANIE:
MATERIALE SI ECHIPAMENTE STOMATOLOGIE SI TEHNICA DENTARA;
NE ADRESAM EXCLUSIV SPECIALISTILOR (B2B), MEDICILOR STOMATOLOGI SI TEHNICIENILOR DENTARI

ORAS DE RESEDINTA AL CANDIDATULUI: TIMISOARA sau localitati limitrofe

POKA ANGAJEAZA:  Web Developer PHP, HTML, JavaScript, CSS, configurare retea

PROFILUL CANDIDATULUI IDEAL:

- sa aiba cunoştinţe avansate de PHP, HTML, CSS, JAVASCRIPT, jQuery, BOOTSTRAP;
- sa aiba cunoştinţe de AJAX;
- sa fie familiar cu conceptele OOP, TDD;
- sa aiba experienţă profesională ca programator PHP & MySQL;
- sa aiba abilitatea de a scrie cod reutilizabil, si curat;

- sa aiba experintața in depanarea problemelor de compatibilitate cu browserul;

- sa aiba experiență cu Git;

- sa aiba cunostinte avansate de limba engleza;

- să fie o persoană organizată, ambitioasa şi perseverentă;
- să aibe o gândire analitică si capacitate de concentrare;
- să aibe orientare spre soluţii simple;
- să fie pro-activ;
- să fie capabil să respecte termenele stabilite;

- sa fie onest si de caracter;

RESPONSABILITATI:

- intretinerea, imbunatatirea si dezvoltarea aplicatiiilor web actuale si viitoare;

- monitorizarea și îmbunătățirea utilizarii resurselor și performanțelor generale a site-urilor;

- testarea aplicatiilor;

- identificarea solutiilor si implementarea functionalitatilor noi;

- crearea si intretinerea retelei de calculatoare a firmei;

- mentenanta softwareului statiilor de lucru ale firmei;

OFERTA (bonusuri, beneficii):

- Salariu fix (pe carte de munca), diverse alte stimulente, bonuri de masa + tichete cadou;

- 'Asigurare de Viata' si 'Asigurare de Sanatate';

- Mediu profesional placut, echipa tanara (media varstei ~ 32 de ani), cu experienta, stabila si unita;

- Birou modern, instrumente si echipamente de lucru;

- Posibilitati de dezvoltare profesionala;

Interviurile vor avea loc in luna NOIEMBRIE 2017