Web Developer C#/.NET Developer (ASP.NET MVC)

Limbi vorbite

engleză, română

Adresa/ adresele jobului

Ploiești; București

  • Peste 1 luna experiență în IT Software

Ce reprezintă criteriile de selecție?

Aceste criterii sunt considerate esențiale în procesul de selecție de către angajator. Înainte de a aplica, verifică CV-ul și asigură-te că îndeplinești toate aceste criterii.

Candidatul ideal

Ne marim echipa si cautam o persoana dinamica si proactiva care sa dezvolte software si sa acorde suport clientilor.
Cautam un coleg talentat si entuziasmat sa lucreze cu tehnologii Microsoft .NET pentru web.

Descrierea jobului

• Se participa la intreg ciclul de dezvoltare software (analiza, design, estimare, dezvoltare, testare si deployment)
• De baza sunt : C#, .NET sau ASP.NET MVC (cel putin 1 proiect)
• Nu e nevoie de expert in HTML, CSS, JavaScript (jQuery)
• SQL sau Entity Framework sunt considerate un plus
• Documentatia tehnica este obligatorie
• Testare automata

Descrierea companiei

Suntem un start-up tanar si ambitios.
Ne ocupam cu software si website-uri pentru agentiile de turism