Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Adresa/adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 500 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Responsabilitati

administrare si dezvoltare site si magazin online

  • Realizarea de template-uri bazate pe un design dat si optimizarea lor pentru diferite medii, rezolutii si browsere (desktop, mobil si tableta);
  • Dezvoltarea si implementarea de noi functionalitati pentru template-urile din portofoliu;
  • Testarea si asigurarea calitatii proiectelor realizate;
  • Identificarea bug-urilor si corectarea in cel mai scurt timp a erorilor de functionare ale newsletterelor;
  • Optimizare SEO a site-ului
  • relizarea de campanii de promovare pe diferite medii

Cerinte:

  • Cunostinte avansate de CSS/CSS3, HTML;
  • Cunostinte ale platformelor WORDPRESS, PRESTASHOP, MAGENTO;
  • Cunostinte medii design responsive;
  • Cunostinte medii de limba engleza;
  • Abilitati de planificare si organizare;
  • Spirit de observatie;
  • Spirit de echipa.

Beneficii Oferite
- pachet salarial atractiv in functie de cunostinte, experienta si activitatea desfasurata;
- dezvoltare profesionala continua;
- dotare cu telefon mobil, laptop;
- diferite alte beneficii in functie de rezultate si realizari.