Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

engleză, germană, franceză, italiană, spaniolă, neerlandeză, norvegiană, portugheză, suedeză, chineză, greacă

Adresa/ adresele jobului

Se recruteaza si din

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

1300 €

PENTRU SEDIUL DIN CRAIOVA

Posturi vacante pentru vorbitorii de limbi straine:
D&S Global Solutions , Companie Americana, ofera posturi pentru vorbitorii de limba Engleza, Germana, Italiană, Franceza, Portugheza, Greaca, Spaniola, Norvegiana, Rusa, Japoneza, Chineza, Poloneza, ce doresc sa intre in domeniul relatiilor publice pentru un amplu portofoliu de clienti, precum Dell Computers, Coca Cola, etc.

Profilul Candidatului :

Candidatul ideal trebuie sa aiba un nivel avansat de orice limba straina in combinatie cu limba engleza.

Disponibilitate pentru relocare in Orasul Craiova.

Abilitati de folosire a calculatorului.

Responsabilitati:

Preluare si efectuare apeluri telefonice.

Oferirea suportului necesar clientiilor din portofoliu.

Beneficii:

Se ofera salariu fix atractiv, bonuri de masa  in valoare de 15 Ron si bonusuri de performanta.

Posibilitate de promovare , compania fiind intr-o continua crestere.

Marirea salariului anual intre 4-6% .

Te asteptam in echipa noastra!

  • Interviu online
  • Ati observat ca locatia jobului este in Craiova ?