Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

germană, franceză, bulgară, spaniolă, poloneză

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

OnlineShop SRL din Piatra Neamt cauta persoane motivate si responsabile pentru una din functiile:
Operator Back Office - limba germana, franceza, spaniola, bulgara sau poloneza, product manager,  vanzari, relatii clienti, marketing, economist, suport client, Office, Helpdesk, Call center, traducere manuale de utilizare.

Client Suport with German, French, Spanish, Bulgarian or Polish language.
Pregatire si expediere comenzi catre clienti.

OBLIGATORIU:
Vorbirea si scrierea fluenta a uneia din limbile: germana, franceza, spaniola, bulgara sau poloneza si studii superioare absolvite la orice specializare sau Universitate.

Pregătire cuprinzătoare în cadrul programului nostru de instruire.

Descrierea postului:

Product manager - responsabil cu documentarea si promovarea produselor destinate clientilor: germani, francezi, spanioli, maghiari, bulgaria sau polonezi
Operator Back Office - limba germana, franceza, spaniola, bulgara sau poloneza - preluarea produselor venite la garantie, operare in sistem si predarea lor la service;
Preluarea comenzilor online, introducerea lor in sistem si pregatirea lor pt. expediere;
Suport clienti - preluarea de comenzi la telefon, introducerea lor in sistem si pregatirea lor pt. expediere;
Furnizarea de detalii tehnice despre produse.
Call center - Intretinerea relatiilor comerciale cu clientii deja existenti

Traducerea manualelor de utilizare in una din limbile: germana, franceza, spaniola, bulgara sau poloneza din limba Engleza sau Romana

CERINTE OBLIGATORII:

1. Copie diploma de absolvire sau copie adeverinta de absolvent facultate (studii superioare obligatoriu).
2. CV cu foto recent.
3. Cunostinte, operare PC, Internet, Microsoft Office.
4. Vorbirea si scrierea fluenta a uneia din limbile maghiara sau bulgara, engleza.

BENEFICII:

Salariul are o componenta fixa si una variabila si se pot obtine salarii foarte mari,  una mie euro.
Locul dumneavoastră de muncă se află în Piatra Neamt. Putem intermedia pentru dumneavoastră închirierea unei locuinţe temporare.

DESCRIEREA COMPANIEI:
OnlineShop SRL este liderul pietei din Romania pe segmentul distributiei Statiilor Radio Emisie Receptie si alte produse electronice, reprezentatul unor marci de renume :
• Midland,
• Alan,
• Silvercloud
• PNI
• Albrecht
• Egreat

Toate aplicatiile vor fi confidentiale. Numai candidatii selectati vor fi contactati pentru interviu.

Salariul este stimulativ: euro + chirie in Piatra Neamt.

  • Interviu online
  • Ce calitati si/sau abilitati consideri ca te recomanda pentru acest post?
  • Unde te vezi din punct de vedere profesional in urmatorii doi ani?
  • Munca peste program platita dublu este o problema?
  • Ai auzit de ONLINESHOP SRL?
  • Propune programul de lucru pentru cele 2 posturi.