Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Sebeș

Se recruteaza si din

București, Alba Iulia

QSR Romania recruteaza vopsitori si tinichigii auto pentru Poznan, Polonia:

Cerinte Tinichigiu Auto:

- Cunostinte de tinichigerie;

- Experienta in domeniu;

- Spirit de echipa si implicare in actiunile desfasurate in service-ul auto;

- Serios, onest, curat, disciplinat;

Beneficii:

- NU SE PERCEPE COMISION;

- Cazare si transport asigurate de angajator;

- Posibilitatea de a efectua ore suplimentare;

- Contractul initial va fi pe o perioada de 6 luni;

- Salariu atractiv si beneficii multiple;

- Plecarile sunt imediate;

Responsabilitati:

- Executarea lucrarilor de reparatii si intretinere autoturisme;

- Inlocuirea reperelor demontabile;

- Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime;

- Respectarea regulilor de Securitate si a Instructiunilor de lucru.

Pentru alte informatii va stam la dispozitie:

Serbu Paul