Nivel cariera

Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

1600 - 1999 €

Vopsitor constructii metalice

Loc de munca: Weelde

 Descrierea postului:

  • Curatirea si vopsirea elementelor metalice (coloane, grinzi si alte parti de constructie a cladirilor industriale.
  • Vopsirea cu ajutorul pistolului (agregat hidrodinamic- Hidrodinamic Airless).
  • Munca in hala industriala.

 Cerinte:

  • Min. 2 ani experienta pe un post similar.
  • Cunostinte de baza ale limbii engleze sau germane.
  • Putere fizica si motivatie de a munci.
  • Automobilul personal- binevenit.
  • Disponibilitate, constiinciozitate si independenta.

 Oferim:

  • Salariu atractiv.
  • Munca pe termen lung
  • Cazare gratuită ( in totalitate echipat ),
  • Asigurare garantată în Polonia cat și în străinătate,
  • Posibilitate de a accesa avansuri în prima luna.
  • 40 de ore de muncă săptămânal – garantate.
  • Îngrijire îndepărtată pe tot timpul proiectului.
  • Restituire costurilor de amortizare automobilului privind deplasarea de la locul de munca la locul de cazare si vice-versa.
  • Îmbrăcăminte de lucru și unelte pentru munca.
  • Ajutor/Sprijin în timpul organizării transportului până în Belgia.

Informatii suplimentare:

  • Munca cat mai curand posibil.

  • Interviu online
  • Ce limbi straine puteti vorbi?
  • Puteti sa va deplasati la locul de lucru cu propria masina?
  • Va rugam sa specificati nivelul de cunoastere al limbilor straine.