Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Arad; Timișoara

Cu peste 450 de angajati cuprinsi in structura sa organizatorica, EVW Holding detine o serie de centre de activitate si profit, care vin in intampinarea clientilor sai cu servicii de calitate superioara la cele mai inalte standarde.

EVW Holding va ofera oportunitatea unui mediu motivant, dinamic prin proiectele de dezvoltare si prin echipa sa de profesionisti, fiind in cautarea unui VOPSITOR AUTO.

Responsabilitati:

Executa operatiile de vopsire repartizate;
Alege materialele si stabileste metoda de vopsire;
Efectueaza aplicarea tratamentelor speciale;
Verifica sculele speciale si dispozitivele destinate desfasurarii activitatii conform documentatiei tehnice la toate tipurile de autovehicule comercializate in reteaua EVW Holding;
Intinerea curateniei la locul de munca.

Candidatul ideal va avea:

Calificare, atestat profesional sau diploma in domeniu;
Minimum 1 an experienta in lucrari de vopsitorie auto;
Abilitati de lucru in echipa.

Se ofera:

Pachet salarial atractiv.
Servicii medicale si asigurari de sanatate.
Permanente oportunitati de dezvoltare profesionala.
Traininguri periodice.
Mediu de lucru profesionist.