Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

PEX

3.91

Vopsitor auto

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Adresa
Posturi disponibile
1

Candidatul ideal

  •  Studii medii tehnice de profil;
  • Experienta de minim 1 an pe o pozitie similara;
  • Initiativa si pasiune pentru detalii;
  • Rigoare si atentie;
  • Disciplina si respectarea metodelor de lucru si a termenelor de finalizare lucrari;
  • Abilitatea de a-si imbunatati performantele personale.

Descrierea jobului

  •  Realizarea lucrarilor de vopsitorie a autovehiculelor, la standardele de calitate ale constructorului.
  • Executarea lucrarilor de pregatire a suprafetelor in vederea revopsirii;
  • Cunostinte tehnice privind vopselele, diluanii, scule, etc
  • Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime
  • Reparatia sau schimbarea de elemente ale vehiculului
  • Preluarea pieselor necesare inlocuirii din magazia de piese de schimb
  • Preluarea elementelor vopsite de la departamentul vopsitorie in vederea asamblariilor pe vehicul
  • Verifica daca elementele au fost revopsite normelor tehnice

Descrierea companiei

PEX este service autorizat pentru marcile: VW, SEAT, Skoda  si va ofera acces la evolutie profesionala,   salariu atractiv, loc de munca stabil si o atmosfera de lucru stimulanta.

Te invitam sa faci parte dintr-o echipa de profesionisti, tanara si dinamica!