Visual Merchandiser - Sprzedawca

Adresa/adresele jobului

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Grupa Inditex - właściciel marek ZARA, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, ZARA Home oraz Uterqűe, wyznaczających najnowsze trendy w modzie. Posiadamy ponad 6500 sklepów zlokalizowanych na ponad 88 rynkach. W związku z dynamiczną ekspansją w Polsce, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Visual Merchandiser - Sprzedawca

Miejsce pracy: Warszawa


Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie . za koordynację i dbałość o właściwą ekspozycje produktu w sklepie jak również obsługę klienta.


Poszukujemy pasjonatów mody, którzy:

  • posiadają minimum półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • kochają modę i bardzo dobrze znają obowiązuje w niej trendy,
  • posiadają umiejętności artystyczne, entuzjazm oraz wysokie standardy obsługi klienta.


Co oferujemy?

  • umowę o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • pracę w młodym, dynamicznym i pełnym pasji zespole,
  • rozwój zawodowy – 75% awansów wewnętrznych,
  • szeroko rozbudowany pakiet socjalny.


Chcesz dowiedzieć się więcej?  Aplikuj!
Zainteresowanych kandydatów prosimy o nadesłanie aplikacji z zaznaczeniem numeru referencyjnego i miasta za pośrednictwem opcji "Aplikuj".
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk


Prosimy o dołączenie klauzuli: Niniejszym udzielam zgody na przekazanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do Zara Polska sp. zysho Polska sp. z ., Bershka Polska sp. z ., Pull & Bear Polska sp. z ., Stradivarius Polska sp. z ., Massimo Dutti Polska sp. z ., Zara Home Polska sp. z mających swoje siedziby w Warszawie przy ulicy Mysiej 5 oraz do Industria de Diseño Textil, . z siedzibà w Hiszpanii Avenida de la Diputación, Edificio Inditex, ArteixA Coruña oraz do powiązanych z nią spółek ("Spółki"). Jednocześnie udzielam Spółkom zgody na przetwarzanie moich wyżej wymienionych danych osobowych, załączonych do niniejszego dokumentu dla celów związanych z ich procesem rekrutacji teraz i w przyszłości. Zostałem poinformowany o fakcie, iż nie mam obowiązku wyrażenia zgody na powyższe przetwarzanie moich danych osobowych oraz że mam prawo do dostępu do moich danych i ich poprawiania.