Detalii loc de munca

Visual Merchandiser

Nivelul carierei
Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)
Tip job
Full time
Posturi disponibile
3

English Home, retailer international de textile si decoratiuni pentru casa, cu peste 350 de magazine in tari precum Turcia, Grecia, Ucraina, Bulgaria, Maroc, cauta Asistenti vanzari pentru magazinele din Romania.

Candidatul ideal:

Capacitate de organizare foarte buna

Orientare vizuala de expunere si aranjare a produselor

Atitudine pozitiva

Capacitate de a lucra in echipa

Capacitate de adaptare la schimbari si noi provocari

Descrierea jobului:

Implementeaza schimbarile de fiecare data cand este necesar, in conformitate cu standardele companiei.

Ofera o imagine atractiva vitrinei si magazinului, conform standardelor companiei.

Implementeaza semnalizarile de campanie, in interiorul magazinului si in vitrina,  verifica pozitionarea acestora

Ofera training si suport echipei de vanzari pe partea de visual

Beneficii: salariu atractiv, bonuri de masa si reducere persoanala in cadrul magazinelor.