Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Slobozia

Se recruteaza si din

Slobozia

Candidatul ideal

- Cunostinte de operare calculator
- Abilitati de comunicare si prezentare, de organizare, planificare
- Spirit de echipa, simtul raspunderii
- Minim studii medii

Descrierea jobului

- Efectuează recepţia fizică a mărfii şi sesizează în scris neregulile constatate.
- Aranjează produsele pe rafturi
- Utilizează eficient spaţiul de depozitare a mărfurilor.
- Marchează cu preţuri produsele din magazin , conform recepţiilor.
- Efectuează comenzi la furnizori.
- Verifică periodic stocurile din magazin în vederea efectuării comenzilor pentru aprovizionare.
- Cunoaşte toate produsele şi utilitatea acestora, fiind în stare să informeze clientul despre toate produsele.
- Eliberează tuturor clienţilor bonuri de casă.
- Are obligaţia efectuării zilnice a registrului de casă, recepţiilor la facturile primite în momentul sosirii acestora precum şi a raportului de gestiune zilnic.
- Propune clienţilor noi produse.
- Răspunde de întreţinerea curăţeniei la locul de muncă.
- Efectuează inventarul stocului de marfă
- Răspunde de gestiunea mărfurilor, ambalajelor, mijloacelor fixe şi a obiectelor de inventar primite în gestiune pe bază de inventar.

Bonificatii:

Tichete de masa,prima Craciun