Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Adresa/ adresele jobului

Bulevardul Nicolae Bălcescu, Pitești

Angajam vanzator ( vanzatoare ) pentru punctul de lucru , magazin de pui de o zi si furaje Agroland , din Pitesti , b-dul. Nicolae Balcescu , Complex Big , judetul Arges .

Responsabilitati :
- activitatea de vanzare/incasare ;
- deservirea rapida si amabila a clientilor ;
- mentinerea ordinii si curateniei la locul de munca ;
- gestiunea magazinului : stocuri , vanzari , preturi , inventare ;

Profilul dumneavoastra :
- persoana dinamica , implicata si comunicativa ;
- amabilitatea si orientarea catre clienti ;
- abilitati de vanzare ;
- punctualitate , rezistenta la activitati repetitive si la stres ;
- experienta de minim 1 an in vanzari si in utilizarea casei de marcat ;
- studiile cu profil agricol/veterinar reprezinta un avantaj ;

Oferta noastra :
- pachet salarial atractiv : salariu fix , bonuri de masa + bonus din vanzari ;
- instruire periodica .

CV-urile se pot depune si la sediul magazinului din Pitesti , bulevardul Nicolae Balcescu , Complex Big , magazin Agroland .