Vanzator in magazin de haine la Cluj Napoca

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

maghiară

Adresa/ adresele jobului

Salariu brut pe luna

400 - 550 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Daca iti plac hainele, urmaresti moda,si iti place sa te ocupi cu satisfacerea nevoilor clientilor, atunci te invitam sa faci parte dintr-o echipa dinamica, cu:

  • salar atractiv si competitiv
  • bonusuri de haine si diverse premii

Descrierea jobului

-          deservirea clientilor

-          manipularea casei de marcat

-          aranjarea si punerea hainelor pe rafturi

-          receptionare si gestionarea marfii

Prezinta avantaj:

-          spiritul de echipa

-         atitudinea  pozitiva

-          cunoasterea modei actuale

-          experienta  in domeniul: vanzari haine

-          vorbirea limbii maghiare

    Postul este destinat atat pentru barbati cat si pentru femei.

Despre noi:

SecondTex a devenit una dintre cele mai reprezentative firme de pe piata hainelor second-hand din Romania, avand o experienta de 13 ani si 23 de magazine. In prezent, echipa noastra este formata din 250 de angajati. Pentru mai multe informatii, va rugam accesati siteul: :

-           Informatii la nr tel:   si/sau la adresa de e-mail: