Vanzator - gestionar magazin produse tehnice

Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Executive (>10 ani)

Adresa/ adresele jobului

Deva

Se recruteaza si din

Hunedoara, Călan, Hațeg, Orăștie

Candidatul ideal :

- Cunostinte tehnice

- Cunostinte de tehnici de vanzare

- Spirit de echipa si orientare catre client

- Experienta in activitatea de vanzari, avantaj experienta in  comertul produselor tehnice

- Cunostinte operare PC

- Abilitati dezvoltate de comunicare, relationare si orientare spre client

- Persoana organizata, dinamica, onesta, simt practic, spirit comercial

ORAS DE LUCRU: DEVA, CALAN, ORASTIE, HUNEDOARA, HATEG

Responsabilitati:

- Asigurarea unei deserviri amabile si rapide a clientului

- Consilierea clientilor privind produsele si serviciile oferite

- Vanzarea si promovarea produselor comercializate

- Receptia marfurilor si expunerea acestora in magazin

- Gestionarea si intretinerea marfurilor incredintate in gestiune

- Participarea la inventarele periodice

- Asigurarea permanenta a o ordinii si curateniei in magazin

Oferta/beneficii:

-  Pachet salarial atractiv, conditii de lucru adecvate