Adresa/ adresele jobului

Brașov; București; Vaslui

Se recruteaza si din

Brașov, București, Vaslui

SC APRIL91 SRL angajeaza vanzator(e)-gestionar(a)

Compania comercializeaza vopsele pentru toate suprafetele activand in judetele: Brasov, Covasna, Harghita, Mures, Sibiu ,Arad,Constanta,Buzau si in municipiul Bucuresti.

Adrese magazine: VASLUI,BRASOV,BUCURESTI

Responsabilitati:

-prezentarea si promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei;
-consilierea clientilor in alegerea produselor(vopselelor auto)
-intocmirea de comenzi, rapoarte de gestiune, facturi, chitante
-receptioneaza marfurile
-servirea clientilor intr-o maniera prompta si politicoasa ;
-capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca ;
-responsabil cu gestiunea din cadrul magazinului
- lucreaza cu casa de marcat incasand contravaloarea produselor achizitionate de catre clienti;

Candidatul ideal:

- Studii medii/superioare;
- cunostiinte operare PC (Microsoft Office – Word, Excel , E-mail)

-cunostiinte generale privind industria de lacuri si vopseluri (constituie un avantaj)

-dinamic, comunicativ, capabil de a lucra atat in echipa cat si individual
- capacitate si disponibilitate de asimilare rapida a informatiilor noi;
- atentie la detalii;
-bun simt comercial
-simt estetic
-capabil sa anticipeze nevoile si cerintele clientilor,capacitate de rezolvare a problemelor
-rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor
-putere de convingere,rabdare, tact, flexibilitate, orientare in functie de cerintele si tipologia clientilor

Oferta:

-Pachet salarial motivant;
-Bonus functie de vanzari;
-Mediu de lucru profesionist intr-o companie stabila;
-Traininguri pe produse-specializare la locul de munca.