VANZATOARE / VANZATOR - Chisoda, Jud. Timis

casier - vanzatoare - vanzator - lucrator comercial

Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Chișoda

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

420 €

SC WESLEY SRL angajeaza VANZATOARE / VANZATOR pentru MINI MARKET WESLEY
situat in localitatea Chisoda, Jud. Timis.

Conditii de aplicare:
   -  Experienta in domeniul Vanzari, poate sa constituie un Avantaj.
   -  Nivel minim de studii: Liceul (diploma BAC)

Responsabilitati:
   -  Scaneaza produsele cumparate de clienti si incaseaza contravaloarea lor;
   -  Mentine o buna relatie cu clientii;
   -  Ajuta clientii in procesul de cumparare;
   -  Completeaza in permanenta rafturile cu marfa;
   -  Mentine ordinea si curatenia in magazin;
   -  Foloseste corect programul de vanzare.

Cerinte:
   -  Seriozitate,
   -  Cunostinte minime PC,
   -  Abilitati de comerciant,
   -  Atentie la detalii,
   -  Abilitatea de a zambi :)

Oferim:
   -  Program Full-Time de dupa-amiaza, cu posibilitatea de a lucra in doua ture
   -  Pachet salarial: 1200 RON NET + Bonuri de Masa in valoare de 10 RON / zi
   -  Carte de munca si incadrare pe perioada nedeterminata
   -  Mediu de lucru placut si relaxant
   -  Scolarizare la locul de munca