Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Prelungirea Ghencea, București; București

Candidatul ideal

- Experienta in vanzari
- Cunostinte de operare calculator
- Abilitati de comunicare si prezentare, de organizare, planificare
- Spirit de echipa, simtul raspunderii
- Minim studii medii

Descrierea jobului

- Efectueaza receptia fizica a marfii si sesizeaza in scris neregulile constatate.
- Aranjeaza produsele pe rafturi
- Utilizeaza eficient spatiul de depozitare a marfurilor.
- Marcheaza cu preturi produsele din magazin , conform receptiilor.
- Verifica periodic stocurile din magazin in vederea efectuarii comenzilor pentru aprovizionare.
- Elibereaza tuturor clientilor bonuri de casa.
- Efectueaza inventarul stocului de marfa

Magazin in prelungirea Ghencea Sc. 6 cartier Sunrise

Cv-urile trebuiesc trimise pe adresa de HR, la sectiunea cariere, accesand pagina companiei bookurier ro. Doar acele cv-uri vor fi luate in considerare!