Detalii loc de munca

ANUNT INACTIV: Angajatorul nu recruteaza momentan in mod activ pentru aceasta pozitie, dar poti aplica la anunt.

Vanzatoare / gestionara magazin tehnica medicala

Raspunde rapid
Nivelul carierei
Fara experienta, Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)
Tip job
Full time
Salariu net pe luna
400 - 500 €
Posturi disponibile
1

Cautam vanzatoare/gestionara pentru magazinul nostru de tehnica medicala situat in Calea Plevnei, nr, Bucuresti.

Cerinte:

  • punctualitate si seriozitate
  • usurinta in comunicarea cu clientii
  • cunostinte in utilizarea PC
  • experienta in vanzari, constitue un atu conoasterea produselor de tehnica medicala

Responsabilitati:

  • prezentarea si promovarea produselor,si a imaginii magazinului,
  • efectuarea vanzarii, incasarea contravalorii marfii,
  • mentinerea si verificarea stocurilor,
  • intocmirea documentelor specifice activitatii de vanzare, precum si raportarea activitatii de vanzare.

Ce oferim:

  • salariu fix + bonuri de masa
  • diverse bonusuri in functie de realizari
  • program luni pana vineri

Cine suntem:

Promed Solution MD SRL, este o companie tanara, importatoare si distribuitoare de echipamente, aparatura si produse de tehnica medicala. Administram cel mai vechi site de aparatura medicala din Romania: si magazinul fizic situat in Calea Plevnei.