Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Timișoara

Acest job nu mai este activ.

Căutăm oameni de vânzări hunteri, activi, curioși, competitivi, buni negociatori, și, în același timp, farmeri care relaționează excelent cu clienții existenți pentru a crește business-ul.

OFERIM:
– salariu motivant
- bonusuri de performanță
- tichete de masă
- instrumente de lucru performante
- posibiltatea de învățare și formare profesională continuă
- program de lucru 8 ore
- mașină de serviciu, laptop/tabletă, telefon

RESPONSABILITĂȚI:
- prospectarea și identificarea de noi clienți
- stabilirea de întâlniri cu persoanele de decizie
- negocierea contractelor
- atingerea obiectivelor de vânzări impuse de companie prin incheirea de noi contracte
- analiza serviciilor proprii şi a serviciilor companiilor concurente din zona alocată;
- administrarea portofoliului propriu de clienți;
- identificarea punctelor tari și a punctelor slabe în relația cu aceștia;
- găsirea rapidă a soluțiilor de remediere a eventualelor probleme apărute;
- întocmirea strategiilor de păstrare a portofoliului existent de clienți
- promovarea permanentă serviciilor oferite de compania Vending Zone
- mentinerea si dezvoltarea unei relații profesionale cu clienții din zona alocată

CERINȚE:
- studii superioare
- experiență în vânzări directe
- experiența în domeniul vending constituie un avantaj
- excelente abilități de comunicare și negociere
- permis de conducere, categoria B
- cunoștințe MS Office (Word, Excel), Outlook
- cunoștințe limba engleză
- exprimare și ținută business

DESCRIERE COMPANIE:
Suntem unul dintre principalii jucători în domeniul serviciilor de vending. Administrăm cu succes o reţea de peste 1400 de distribuitoare automate snack & drinks amplasate în Bucureşti şi în ţară. Energia noastră este canalizată către susţinerea companiilor cu care colaborăm prin adaptarea în permanență la nevoile acestora.