Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Sibiu

Căutăm oameni de vânzări hunteri, activi, curioși, competitivi, buni negociatori, și, în același timp, farmeri care relaționează excelent cu clienții existenți pentru a crește business-ul.

OFERIM:
– salariu motivant
- bonusuri de performanță
- tichete de masă
- instrumente de lucru performante
- posibiltatea de învățare și formare profesională continuă
- program de lucru 8 ore
- mașină de serviciu, laptop/tabletă, telefon

RESPONSABILITĂȚI:
- prospectarea și identificarea de noi clienți
- stabilirea de întâlniri cu persoanele de decizie
- negocierea contractelor
- atingerea obiectivelor de vânzări impuse de companie prin incheirea de noi contracte
- analiza serviciilor proprii şi a serviciilor companiilor concurente din zona alocată;
- administrarea portofoliului propriu de clienți;
- identificarea punctelor tari și a punctelor slabe în relația cu aceștia;
- găsirea rapidă a soluțiilor de remediere a eventualelor probleme apărute;
- întocmirea strategiilor de păstrare a portofoliului existent de clienți
- promovarea permanentă serviciilor oferite de compania Vending Zone
- mentinerea si dezvoltarea unei relații profesionale cu clienții din zona alocată

CERINȚE:
- studii superioare
- experiență în vânzări directe
- experiența în domeniul vending constituie un avantaj
- excelente abilități de comunicare și negociere
- permis de conducere, categoria B
- cunoștințe MS Office (Word, Excel), Outlook
- cunoștințe limba engleză
- exprimare și ținută business

DESCRIERE COMPANIE:
Suntem unul dintre principalii jucători în domeniul serviciilor de vending. Administrăm cu succes o reţea de peste 1400 de distribuitoare automate snack & drinks amplasate în Bucureşti şi în ţară. Energia noastră este canalizată către susţinerea companiilor cu care colaborăm prin adaptarea în permanență la nevoile acestora.