Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

163 Strada Brăilei, Galați

Responsabilitati
Intocmire proiecte de urbanism (PUD, PUZ, PUG).
Lucru intr-o echipa dinamica, intr-un sistem de multi-tasking.
Reprezentarea grafica corect si rapid (redactare si printare/plotare din CorelDRAW si AutoCAD ).
Aplicarea legislatiei de proiectare in vigoare pentru proiectarea in urbanism si arhitectura.

Cerinte
Studii superioare in Urbanism.
Capacitatea de a finaliza etapele de elaborare a documentatiilor de urbanism, PUD, PUZ, PUG cu redactare, printare, indosariere.
CorelDRAW - nivel mediu.
AutoCAD - nivel mediu.
Cunosterea si respectarea legislatiei de proiectare in vigoare pentru proiectarea in urbanism si arhitectura.
Limbi straine : engleza, franceza - reprezinta avantaj.
Permis de conducere : B, reprezinta avantaj.

Alte cerinte : drept de semnatura RUR reprezinta avantaj.
Persoana comunicativa, motivata, deschisa, pozitiva.

Beneficii Oferite:
Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere, dinamice, la o gama larga de proiecte atat din punct de vedere al activitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.
Salariul in functie de performantele in cadrul firmei.
Prime de sarbatori.