Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, spaniolă

Adresa/ adresele jobului

București

esky main

Candidatul ideal

Hey, avem un loc pentru tine in echipa eSky - una dintre cele mai bine cotate agentii de turism online si cu siguranta locul ideal pentru tinerii talentati vorbitori de limba spaniola, care nu se tem de provocari si doresc sa-si dezvolte constant abilitatile si sa-si demonstreze competenta, si asta intr-un mediu placut si prietenos.

Candidatul va trebuie sa vorbeasca fluent limba spaniola si de preferat si limba engleza.

Asa ca daca:

• Vorbesti fluent limba spaniola.
• Vorbesti limba engleza la un nivel mediu.
• Te pricepi sa folosesti PC-ul, in special Internet-ul si suita Microsoft Office (Word, Excel, Outlook)
• Ti-ai inceput activitatea profesionala intr-un call center sa folosesti aceasta experinta intr-o cariera in turism online
• Ai absolvit o facultate in domeniul turismului si cauti un job in care sa faci performanta pe termen lung
• Ai cunostinte generale de geografie, in special a celor mai cunoscute destinatii turistice si vrei sa le folosesti si sa le dezvolti
• Ai aptitudini de comunicare, in special prin telefon, dublate de o atitudine profesionista in timpul convesatiilor telefonice
• Ai observat ca ai capacitate de analiza si planificare si iti place sa finalizezi cu succes sarcinile profesionale sau
• Consideri ca ai abilitati de convingere si vanzare si o atitudine orientata spre satisfacerea nevoilor clientilor
• Esti rezistent la stres si iti plac provocarile
• Vrei sa fii inconjurat de oameni la fel de tineri si dinamici ca si tine si sa te dezvolti alaturi de o echipa unita si profesionista

Atunci te asteptam in echipa eSky. Asa ca actualizeaza-ti repede CV-ul si aplica.

Descrierea jobului

• Ajutam clientii eSky din tarile din America de Sud pe care le deservim sa aleaga vacanta perfecta si sa ajunga la destinatia visata cat mai simplu si cu cat mai putin efort, asigurandu-ne totodata ca experienta si serviciul clienti pe care le oferim sunt placute si peste nivelul asteptarilor lor
• Impreuna preluam apelurile telefonice in limba spaniola si solicitarile clientilor si le tratam pe toate intr-un mod eficient si profesionist
• Confirmam rapid platile clientilor si ne bucuram de ocazie sa le oferim acestora toate informatiile de care au nevoie pentru o calatorie cat mai frumoasa si lipsita de griji
• Cand este necesar, operam modificarile si anularile rezervarilor conform cerintelor pasagerilor si facem tot posibilul sa le gasim cele mai bune solutii de calatorie
• Asistam clientii pas cu pas in folosirea website-ului companiei si le oferim informatii privitoare la serviciile solicitate
• Contactam partenerii, liniile aeriene si hotelurile pentru confirmarea rezervarilor
• Ne simtim bine si venim zambind la birou

Beneficii:
Salariu atractiv
Sistem de bonus in functie de perfomanta
Asigurare medicala
Bonuri de masa
Asigurare transport (ture partial noapte)
Training asigurat atat intern cat si extern in sisteme de rezervare (Amadeus, Worldspan)

Descrierea companiei

eSky este o companie de rezervări online, acreditată IATA, ce oferă clienţilor săi un motor de căutare complex şi un sistem unic de rezervare pentru bilete de avion şi servicii de călătorie. eSky este reprezentant al grupului , lider pe piaţa turistică poloneză pe segmentul  vânzării online de bilete de avion, cu o experienţă de succes şi know-how acumulate pe piaţa internaţională.