Limbi vorbite

poloneză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

800 - 850 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

Candidatul ideal

- Limba poloneza - scris si vorbit - NIVEL AVANSAT, conditie

- Capacitate foarte buna de comunicare si relationare;
- Capacitate de organizare a timpului, sarcinilor si locului de munca;
- Capacitatea de a se concentra pe realizarea mai multor sarcini in acelasi timp;
- Atentie catre detalii;
- Cunostinte operare PC (Windows, Pachet Office, Internet, email);

- De preferat disponibilitate imediata

Descrierea jobului

Principalele sarcini si responsabilitati ce revin postului:

- indeplinirea activitatilor zilnice de traducere
- redactarea corespondentei de afaceri necesara desfasurarii activitatii zilnice
- elaborarea si redactarea documentelor si situatiilor cerute de management
- alte sarcini trasate de director / manager

Ce oferim:

- pachet atractiv
- posibilitatea de a se dezvolta si promova intr-o companie noua, ce activeaza in domeniul financiar
- laptop si telefon mobil
- abonament servicii medicale private