Detalii loc de munca

Trainer tehnic

Angajeaza Premium Talent
Acest anunt nu mai este activ, vezi joburi similare.
Nivelul carierei
Fara experienta
Tip job
Full time
Posturi disponibile
2

Descrierea postului

  • Identifică necesităţile de instruire conform standardelor internaţionale în electronică;
  • Livrează instruirile conform standardelor internaţionale în electronică;
  • Întocmeşte, modifică şi actualizează materialele de instruire în functie de standardele internaţionale în electronică în vigoare şi de cerinţele specifice operaţionale;
  • Colaborează cu supervizorii pentru programarea şi alocarea personalului în vederea instruirilor conform standardelor internaţionale în electronică;
  • Livrează instruiri dedicate, la cerere, în funcţie de specificul operaţiunilor din producţie;
  • Analizează periodic necesităţile de instruire pentru zona de producţie alocată împreuna cu supervizorii şi managerul de training.

Candidatul ideal

  • Studii medii tehnice;
  • Experiența în zona de producție SMT, constituie avantaj;
  • Abilitati de organizare si planificare;
  • Abilitati foarte bune de comunicare scrisă, orală și interrelațională;
  • Competențe în utilizarea echipamentelor și a recuzitei specifice unei instruiri (PC, videoproiector, copiator, whiteboard, flipchart), constituie avantaj;
  • Întelegerea procesului de producție și a activităților colaterale, interdepartamentale;
  • Experiența în procese de instruire, dezvoltare de personal și/sau organizaționala, constituie avantaj;
  • Limba engleza- nivel mediu, constituie avantaj.

Beneficii

  • Dezvoltare profesionala si personala intr-un domeniu competitiv si de viitor, munca într-o companie multinaţională cu o echipă dinamică şi tânără;
  • Transport asigurat din Brasov, Stupini, Codlea, Ghimbav, Zarnesti, Rasnov, Cristian si Sacele;
  • Bonus recomandare nou angajat;
  • Tichete de masa in valoare de 18lei/zi;
  • Subventie la cantina;
  • Pachet servicii medicale Medlife;
  • Ore suplimentare platite dublu;
  • Prime de Paste si de Craciun;
  • Contract pe perioada nedeterminata.