Acest job nu mai este activ.

Candidatul ideal

Ce așteptări avem de la tine?

- cunoștințe de limba germană/engleză la nivel avansat ( C1-C2)
- dicție foarte bună
- capacitatea de a dezvolta întregul concept al materialelor online
- studii superioare (în curs sau finalizate)
- persoană dinamică, cu aspirații, dornică să învețe și să progreseze
- spirit entuziast, motivat
- experiență anterioară

Descrierea jobului

Ce presupune postul de ”Trainer cursuri de germană și engleză online” în cadrul companiei noastre?

Compania noastră organizează cursuri online de limba germană/engleză (5-10 minute/episod) pentru potențiali candidați. Fiecare episod se va filma la sediul companiei noastre, apoi va fi încărcat pe YouTube. Persoana aleasă pentru această poziție va fi cea care va preda cursurile.
Poziția este Project-Based, iar orarul programării filmărilor este unul flexibil.

Ce ai tu de câștigat în urma acestui post?

– posibilitatea unei colaborări de lungă durată
– remunerație atractivă
– mediu de lucru plăcut, echipă tânără
– program flexibil

Silverhand este o companie dinamică, multinațională, în plină ascensiune. Compania noastră se ocupă cu recrutarea candidaților potriviți în vederea obținerii unui loc de muncă sigur în cadrul unor organizații de renume din Europa!

Te așteptăm în echipa noastră din centrul Timișoarei, pe str. Gheorghe Doja,

CV-urile se trimit la adresa de email:

Descrierea companiei

Știai că...

Silverhand este o agenție multinațională de ocupare a forței de muncă cu sedii în Timișoara, Poznan, Cracovia, Varșovia, Budapesta, Piešťany și Sofia? Primul punct de lucru din România a fost deschis în Timișoara în luna decembrie a anului 2014. În mai puțin de 3 ani, consultanții Silverhand România au găsit un loc de muncă mai bun pentru aproximativ 800 de persoane în Germania sau în Europa, la angajatori de top.

Succesul de care se bucură Silverhand în ultimii ani se datorează, în principal, unei munci organizate și transparente , precum și a unui set de valori bine stabilit, enumerând aici onestitatea, corectitudinea, prietenia, simțul răspunderii și respectul față de semeni.

Pentru noi, munca nu reprezintă o marfă!