Acest job nu mai este activ.

Nivel cariera

Senior (5-10 ani), Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

București

Cautam Trainer Videochat, fost model preferabil dar experienta nu este obligatorie, pasionata de dezoltare personala, cu competente manageriale si de leadership, si calitati de bun psiholog. Anuntul se adreseaza exclusiv persoanelor de sex feminin.

Un coach, pe scurt, imbunatateste performanta unei echipe si dezvolta potentialul acesteia. Trainerul coordoneaza intreaga echipa de modele, urmareste evolutia lor si le ajuta sa-si imbunatateasca performantele. In functie de realizari, vine si o crestere serioasa de salariu. Daca ai intre 20 si 30 de ani, stapanesti limba engleza, esti vesela, comunicativa si isteata, poti lua legatura cu noi pentru a stabili un interviu.

CERINTE

Cautam o persoana cu excelente abilitati de comunicare, interrelationare, prezentare. Cunoasterea limbii engleze la un nivel cel putin mediu e un criteriu de selectie. Cel putin liceul, studiile superioare constituie un avantaj. Se cer cunostinte foarte bune de operare PC. Experienta in domeniul videochatului nu e obligatorie dar constituie un avantaj.

RESPONSABILITATI

Principalele responsabilitati sunt monitorizarea, evaluarea, consilierea si instruirea modelelor.

Intocmirea unui plan de actiune, intocmirea unor strategii despre cum pot modelele noastre sa devina invingatoare, fermecatoare, increzatoare si intreprinzatoare, astfel incat sa reuseasca performanta maxima.

CE OFERIM

Putere de decizie, libertate de actiune si mediu de lucru stimulant. Initiere in cultura manageriala, arta leadership-ului, arta de a organiza, planifica, coordona si monitoriza o echipa pentru a atinge anumite rezultate.

Se ofera salariu fix + comision si bonusuri in functie de realizari, carte de munca, concedii legale, posibilitatea de avansare.

Art Studio Bucuresti este o companie privata, formata din specialisti cu o experienta de peste 10 ani in domeniul videochatului.