Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/ adresele jobului

Brașov; Iași

  Candidatul ideal:

  • Experienta minim 1 an in livrare de training in telesales/ sales/ hunting ( constitue avantaj experienta in training pentru furnizori de servicii de telecomunicatii, utilitati);
  • Abilitati de instruire a cursantilor, capacitatea de a transfera informatii intr-un mod clar si concis;
  • Abilitati deosebite de prezentare si comunicare;
  • Abilitati excelente de comunicare, persuasiune, adaptibilitate la diferite tipuri de angajati;
  • Experienta anterioara in vanzari sau customer care;
  • Abilitati de invatare rapida;
  • Receptiv/a, cu spirit de initiativa, responsabil/a si atent/a la detalii;
  • Studii superioare;
  • Orientare catre detaliu;
  • Abilitati excelente de utilizare MS Office (in special Excel, Power Point);Capacitate de munca in echipa;

Descrierea jobului:

  • Elaboreaza, dezvolta si adapteaza suporturi de curs;
  • Asigura aplicarea si sustinerea programelor de pregatire pentru fiecare membru al echipei in vederea atingerii nivelului de performanta;
  • Realizeaza periodic planul de training;
  • Planifica si implementeaza programe de training si sesiuni de follow up, pentru personalul din cadrul departamentelor telesales;
  • Instruieste angajatii noi si deja existenti pentru ocuparea posturilor disponibile in cadrul departamentelor de telesales in conformitate cu strategia si standardele companiei;
  • Furnizeaza cursantilor date corecte si complete prin utilizarea corespunzatoare a sistemului informational;
  • Se ocupa de monitorizare eventuale reclamati;
  • Asigura si urmareste corecta invatare si aplicare a procedurilor si instructiunilor de lucru, in cadrul procesului de training;
  • Intocmeste diferite situatii si rapoarte privind angajatii avuti in sesiunile de taining;

  • Interviu online
  • Mentionati care sunt asteptarile dvs salariale ( RON net).