Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Echipa HR Urgent Cargus este in cautarea unui People Trainer.
Neaparat este nevoie sa ai rabdare, sa fii pasionat sa lucrezi cu oamenii si sa participi activ la dezvoltarea lor.
Ne dorim un trainer cu o motivaţie fara limite.
Daca vrei sa aplici la noi, citeste anuntul in intregime si daca consideri ca esti potrivit, atunci nu mai sta pe ganduri. Noi deja ti-am pregatit biroul !

Candidatul ideal:

- Experienta in implementarea, crearea si sustinerea de cursuri reprezinta un avantaj;

- Usurinta in negociere si cunostintele actualizate din domeniul comunicarii si leadership-ului, sunt si ele un avantaj;

- Studii superioare finalizate sau in curs de finalizare;

- Atentie la detalii;

- Orientat catre oamenii.

Un Trainer este dedicat, ii ajuta pe cei din jur sa-si dezvolte competentele prin sustinerea de cursuri , este empatic si adapteaza metodele de instruire la profilul participantilor la curs;

Un Trainer este responsabil si monitorizeaza eficienta cursurilor si identifica nevoile de training;

Un Trainer este creativ si proactiv, creaza, optimizeaza si sustine cursuri in functie de feedback-ul primit de la participanti.

Responsabilitati:

- Creare, optimizare si sustinere de cursuri;

- Promovare platforma e-learning;

- Identificarea nevoii de training;

- Evaluarea cursurilor.

Ce spui, vrei sa ne cunoastem ?
Te vom astepta cu drag la un interviu la sediul nostru, aflat in zona Piata Unirii.

  • Interviu online
  • Cum ati ajuns sa fiti pasionat de acest domeniu?