Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

germană

Adresa/ adresele jobului

Brașov

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

500 €

Candidatul ideal

Da. Tot operator Call Center. Limbă germană. Proiect nou. Echipă nouă. Provocări noi. Șef nou. Scaun nou. Masă nouă. Colegi noi.

Ești dispus să riști? Ești dispus să lupți? Ești dispus să te confrunți? Ești dispus să faci bani? Ești dispus să te bați pentru realizările tale? Chiar știi să vorbești limba germană?

Dacă ai cel puțin un NU la întrebările de mai sus atunci fă un lucru înțelept: NU APLICA! Nu de alta, dar mă provoci și te voi bombăni.

În caz de DA te aștept la o discuție provocatoare. Uită recomandările despre interviuri citite pe internet și uimește-mă cu persoana ta.

Descrierea jobului

Dacă reușești să mă uimești vei primi:
- un scaun și un birou la care vei sta 8 ore/zi (vorba vine ”vei sta”);
- bonuri de masă, prânz gratuit și alte beneficii de care nici noi nu știm încă;
- venituri între 500 și de euro în funcție de stadiul tău de dezvoltare (normal, anormal sau rachetă); în caz de intrare în stadiul ”subnormal” o să primești o carte poștală de rămas bun.

Vrei? HAI!