Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Adresa/ adresele jobului

13 Strada Suceava, Timișoara

Candidatul ideal:

-studii superioare cu specializarea Cadastru-geodezie-Topografie;

-experienta in utilizarea sistemului GPS si echipamentelor specific de masurare terenuri;

-experienta anterioara pe o pozitie similara reprezinta un avantaj;

-disponibilitate de a lucre intru-un mediu dinamic cu volum de munca variabil;

-atentie la detalii si abilitati foarte bune de organizare;

-abilitati solide de prioritizare si capacitate de lucru cu termene limita;

-cunostinte solide de operare calculator, in special AutoCad  si Microsoft Office;

-cunoasterea limbii engleze si italiene reprezinta un avantaj;

-permis de conducere categoria B cu experinta de minim 2 ani;

Descrierea Jobului:

-masuratori topografice si cadastrale, masuratori GPS, statie totala;

-efectuarea profilelor transversal si longitudinale;

-masurarea terenurilor pentru realizare planurilor cotate;

-efectuarea de trasari si verificari in constructii;

-executarea masuratorilor topografice pentru reabilitare drumuri;

-extragerea datelor din plansele proiectului(plan de situatie, profil longitudinal, profile transversal). Inclusive  prin interpolare acolo unde este cazul, precum si verificarea acestor planse din punct de vedere topographic;

-materializarea(trasarea) in teren a datelor sus-mentionate;

Oferta(bonusuri, beneficii):

-diurna pentru deplasari;

-plata orelor suplimentare(daca este cazul)

-oferim cel mai bun salar in domeniu, in functie de aptitudinile si atestatele detinute, cu posibilitatea maririi dupa primul an de munca in functie de rezultatele obtinute;

Descrierea companiei:

SC PROCAD SRL activeaza in domeniu de peste 10 ani, avand in structura urmatoarele departamente: Cadastru, Topografie, Proiectare, Arhitectura si Urbanism, Arhivare, sustinute de serviciile de contabilitate, administratie si logistica. In cadrul departamentelor lucreaza peste 40 de ingineri si tehnicieni specializati, autorizati de Agentia Nationala de Cadastru si Publicitate Imobiliara-categoriile D, A, BC si C pentru domeniile cadastrului, geodeziei si cartografiei.