Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani)

Limbi vorbite

română

Adresa/ adresele jobului

Șcheia

Se recruteaza si din

Suceava

Candidatul ideal

· Capacitate de lucru in echipa;
· Orientare spre rezultate;
· Seriozitate, constiinciozitate, punctualitate, corectitudine.

Descrierea jobului

TINICHIGIU AUTO

Executa reparatiile exterioare pe automobile (monteaza, demonteaza si repara parti componente ale caroseriei);
Respecta termenele de executie fixate;
Foloseste sculele si dispozitivele din dotare in concordanta cu tehnologia specifica;
Foloseste toate gama de documentatie necesara operatiei;
Executa lucrari de calitate;
Mentine permanent in stare de functionare utilajele cu care lucreaza, asigurandu-le intretinerea obligatorie zilnica;
Respecta intocmai tehnologia de lucru.

VOPSITOR AUTO

Finiseaza prin chituire si smirgluire partile componente ale caroseriei ce urmeaza a fi vopsite si le vopseste ceea ce presupune:

  • Prepararea lacurilor si vopselelor
  • Executarea operatiilor de pregatire a autovehicolului
  • Executarea operatiilor finale de chituit
  • Lacuirea, grunduirea , spacluirea
  • Vopsirea straturilor primare la caroserie
  • Manipularea si reglarea temperaturilor in cuptoarele de coacere

Alegerea culorilor si a calitatii vopselelor si dozarea acestora;
Foloseste sculele si dispozitivele din dotare in concordanta cu tehnologia specifica de vopsire;
Executa lucrari de calitate raspunzand astfel cerintelor constructorului si satisfacand clientii;

BENEFICII

• Pachet salariu atractiv;

• Oportunitatea de a lucra la standarde de calitate inalte, intr-un mediu profesionist;

• Cursuri de dezvoltare profesionala.