Nivel cariera

Middle (2-5 ani), Senior (5-10 ani), Entry (0-2 ani)

Limbi vorbite

engleză, germană

Salariu brut pe luna

800 - 1000 €

🆕IanuarieTinichigiu auto – Olanda

2️⃣️0️⃣️1️⃣️8️⃣️

Tinichigiu auto – Olanda

RESPONSABILITATI:
✅ Eliminarea componentelor deteriorate în conformitate cu instrucțiunile de muncă
✅Observarea, recunoașterea și raportarea cu privire la starea vehiculului
✅ Interpretarea și punerea în aplicare a datelor tehnice de instruire - Îndepărtarea și eliminarea în siguranță a componentelor vehiculelor

CERINTE:
✅experienta de cel putin 2 ani in domeniu
✅diploma de absolvire a unor cursuri de calificare
✅lucrul in echipa si pe cont propriu
✅experienta in Sudura Mig Mag (nu este obligator cu diploma)
✅Cunostinte in reparatii caroserii auto
✅limba engleza sau germana: nivel conversational (A2 )

BENEFICII:
✅contract de munca pe perioada nedeterminata de timp, in Germania
✅ salariu: 475 Euro NET / saptamana (1900 Euro NET / luna) + plata orelor suplimentare
✅orele suplimentare se platesc cu un bonus de 25%;
✅ cazare asigurata GRATUIT de catre angajator (singur in camera, acces la bucatarie, baie)