Nivel cariera

Entry (0-2 ani), Middle (2-5 ani)

Limbi vorbite

engleză

Adresa/adresele jobului

Recrutez candidati dispusi sa se relocheze

Da

Salariu brut pe luna

900 - 1050 €

EXCLUSIV AUTO isi mareste echipa din cadrul Departamentului de Tinichigerie - Vopsitorie

Cerinte:
- studii medii tehnice in domeniul auto, de preferat;
- minim 1 an experienta;
- atentie distributiva;
- spirit de echipa;
- responsabilitate si stil de lucru ordonat

Responsabilitati:
- Efectueaza lucrarile de reparatii auto alocate de catre Responsabilul de Atelier, conform comenzilor deschise;
- Respecta tehnologia reparatiilor si conditiile de calitate impuse de normativele constructorului;
- Completeaza Comanda de Reparatie conform operatiilor efectuate la autovehiculul aflat in reparatie si semneaza la terminarea lor;
- Efectueaza controlul final la terminarea ciclului de reparatie pentru a se asigura de calitatea lucrarilor de reparatie;
- Informeaza in scris, prin intermediul comenzii de lucru si a buletinului de control final, despre lucrarile necesare a fi efectuate la autovehiculul aflat sau iesit din reparatie si de gradul de urgenta a acestora;
- Informeaza Responsabilul de Atelier sau Receptionerul despre toate nonconformitatile observate la autovehiculul aflat in reparatie;
- Foloseste si are grija de sculele si dispozitivele primite in dotare cit si de cele aflate in dotarea atelierului;
- Participa la cursurile de pregatire profesionala organizate centralizat la nivel de Importator;

Ce oferim:
-salariu motivant + bonuri de masa + bonusare, in functie de performante;
-mediu de lucru dinamic;
-posibilitati de dezvoltare profesionala a competentelor detinute;

Trimite-ne CV-ul pe pagina noastra de internet / Sectiunea Cariere sau plin aplicare pe bestjobs