Nivel cariera

Entry (0-2 ani)

Adresa/ adresele jobului

Salariu aproximativ brut oferit / luna in euro

150 €

Acest anunt este inactiv, însă puteți trimite în continuare CV-ul Dvs. la aceasta companie

TINICHIGIU AUTO

Candidatul ideal

•Experienta de minimum 1 an in domeniul auto (obligatoriu)

•Cunostinte si abilitati practice de tinichigerie (nivel avansat)

•Permis categoria B (optional)

•Sa fie familiar cu toate tipurile de autoturisme in special cele de fabricatie recenta

•Implicare in onorarea sarcinilor de munca

•Spirit de echipa si flexibilitate

•Atenție la detalii

•Seriozitate

•Dinamism

•Dexteritate

•Cunoasterea unei limbi straine (optional)

Descrierea jobului

•Realizarea lucrarilor de tinichigerie a autovehiculelor, la standardele de calitate ale constructorului

•Executarea lucrarilor de sudura

•Inlocuirea reperelor demontabile

•Intretinerea bunurilor companiei si utilizarea acestora in conditii optime

•Reparatia sau schimbarea de elemente ale vehiculului

•Preluarea pieselor necesare inlocuirii din magazia de piese de schimb

•Preluarea elementelor vopsite de la departamentul vopsitorie in vederea asamblariilor pe vehicul

•Montarea elementelor de caroserie pe autoturismdupa finalizarea reparatiei

•Verifica daca elementele au fost reparate conform normelor tehnice

Se asigura:

•Pachet salarial motivant, cu plata întotdeauna la timp

•Stabilitate, acumulare de cunostinte si sustinem initiativele

•Conditii de lucru excelente intr-o echipa tanara, cu exeprienta vasta in domeniul auto

•Oportunitati reale de dezvoltare profesionala

•Program de lucru legal de luni pana vineri

•Zile de sarbatoare legala libere

•Bonus de iarna in functie de vechimea in firma

Descrierea companiei

Auto GAN Tires este furnizor de servicii cu o vasta experienta in diagnosticarea si repararea autovehiculelor, cu dotari complete pentru toate operatiile de service - mecanica, diagnoza, electrica, tinichigerie, vopsitorie